Atbildīga izvēle

Lai aizņemtos atbildīgi, Tev ir jāizvērtē, vai īstermiņa aizdevums būs īstais risinājums tieši šobrīd un tieši Tev. Nebanku kredīts nav piemērots visiem dzīves gadījumiem, īpaši tad, ja neesi izvērtējis savu spēju atmaksāt aizdevumu noteiktajā laikā un apjomā.

Īstermiņa aizdevums ir palīgs neparedzētās situācijās, tomēr – padomā vairākkārt, pirms ņem kredītu esošo parādsaistību nomaksai, ilgtermiņa finanšu problēmu risināšanai vai impulsīva lēmuma vadīts! Aizņemies tikai tik daudz, cik Tev nepieciešams, un tikai tad, ja esi pārliecināts, ka spēsi kredītu atmaksāt.

Spied šeit un uzzini vairāk par kredīta atmaksu un iespējamiem sodiem.

Spied šeit un uzzini vairāk par patērētāju tiesībām

Gvido Endlers

AS 4finance Izpilddirektors

“Aizņemies atbildīgi!” – mēs dzirdam un lasām reklāmās. Ko tas nozīmē? Zem šī saukļa slēpjas virkne darbību, tostarp spēja izvērtēt nepieciešamo summu, naudas atmaksas termiņu, kā arī rūpīga iepazīšanās ar līgumā rakstīto. Tev ir jāizvērtē aizdevuma mērķis un jāseko līdzi savam budžetam. Nebanku kredīts ir tāds pats finanšu pakalpojums, kā citi, tādēļ pret to jāizturas vienlīdz nopietni, izvērtējot visus par un pret. Protams, mēs visi esam tikai cilvēki. Brīdī, kad Tu saņem nepieciešamo summu, aizdevējs Tev uzticas un paredz, ka naudu atdosi noteiktajā laikā un apjomā. Tomēr, ja arī rodas grūtības aizdevumu atmaksāt, noteikti informē uzņēmuma Klientu apkalpošanas daļu, lai Tevi var uzklausīt un kopā varat rast piemērotāko risinājumu. Īstermiņa kredīts, gluži kā citi finanšu pakalpojumi, radīts, lai Tev palīdzētu, tādēļ esi atklāts, un aizdevējs novērtēs Tavu vēlmi iedziļināties situācijā un saistības nokārtot.