Par mums

Mums, 4finance, rūp mūsu klientu finansiālā labklājība, tāpēc sniedzam ne tikai kvalitatīvus pakalpojumus, bet arī padomus, kā rīkoties, izmantojot alternatīvo finanšu iespējas. Tāpēc, lai veicinātu izpratni par atbildīgu aizņemšanos un labāku personīgo finanšu plānošanu, esam izveidojuši finanšu izglītības platformu www.aiznemiesatbildigi.lv.

Izglītības platforma sniedz atbildes uz būtiskākiem jautājumiem, kas saistīti ar aizdevuma noformēšanu, kredīta piešķiršanas noteikumiem un aizdevuma atmaksas procesu, kā arī citiem būtiskiem jautājumiem. Tas ir lielisks informācijas avots, kurā vienkopus pārskatāmā un viegli lasāmā veidā ir pieejama noderīga, kvalitatīva un aktuāla informācija gan par nozares jaunumiem, gan par personīgo finanšu plānošanu un aizņemšanos.

Aiznemiesatbildigi.lv platformas iniciatora – 4finance – mērķis ir nodrošināt individuālu pieeju katram patērētājam, palīdzēt izvērtēt aizdevēju, kā arī izglītot par atbildīgas aizņemšanās pamatprincipiem. Ar finanšu platformas palīdzību ir plānots uzlabot patērētāju izglītības līmeni, kā arī kopumā sniegt atbalstu nozares kvalitatīvai pilnveidošanai.

Aizņemies atbildīgi!

Lapas veidotāji, “4finance”, ir Eiropas patēriņa kreditēšanas tirgus līderis ar vairāk nekā 13 gadu pieredzi nozarē. “4finance” darbojas 9 valstīs – Latvijā, Lietuvā, Čehijā, Dānijā, Polijā, Spānijā, Zviedrijā, Rumānijā un Bulgārijā, sniedzot kvalitatīvus pakalpojumus saviem klientiem.