6/8/2016

AS 4finance saņem apbalvojumu "Ģimenei draudzīgs komersants"

AS 4finance saņem apbalvojumu "Ģimenei draudzīgs komersants"

Par Ilgtspējas indeksa zelta, sudraba un bronzas statusu par savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni aizvadītajā gadā cīnījās 52 Latvijas sekmīgākie uzņēmumi. Tikai 20 no tiem saņēma arī Labklājības ministrijas (LM) augsto atzinību - titulu "Ģimenei draudzīgs komersants", starp kuriem ir arī nebanku kredītdevējs AS 4finance. Šogad, piešķirot šo statusu, īpaši tika novērtēti tādi uzņēmumu realizētie atbalsta pasākumi kā bērnu uzraudzība darbiniekiem, kuri strādā nestandarta darba laiku, elastīgs darba grafiks, papildu brīvdienas darbiniekiem ar bērniem.

Lai veicinātu ģimenisku vērtību nostiprināšanos sabiedrībā un uzlabotu ģimeņu dzīves un darba vidi, LM jau vairākus gadus vērtē uzņēmumus, piešķirot tiem "Ģimenei draudzīga komersanta" statusu, kura ietvaros uzņēmumiem ir iespēja parādīt labo praksi un ģimenēm nepieciešamo preču un pakalpojumu izpratni ne tikai attiecībā uz uzņēmuma mikrovidi, bet arī uz sabiedrību kopumā. Rūpes par labvēlīgu attieksmi pret darbiniekiem un klientu ģimenēm ne tikai veicina viņu lojalitāti, bet arī uzlabo uzņēmuma reputāciju, kas ir būtisks nosacījums klientu un profesionālu darbinieku piesaistē, kā arī nozīmīgs konkurētspējīgas darbības faktors.

"Ikdienā mēs cenšamies ļoti rūpēties par saviem darbiniekiem un viņu ģimenēm - mums ir atpūtas telpa darbiniekiem un viņu bērniem, sveicam kolēģus viņiem īpašos brīžos, katru gadu gādājam Ziemassvētku dāvanas darbinieku bērniem, kuri ir kuplā skaitā. Lai sniegtu iespēju vairāk laika pavadīt ģimenes lokā, tādējādi līdzsvarojot viņu darba un ģimenes dzīvi, darbiniekiem nodrošinām papildu brīvdienas un elastīgu darba laiku, kas ļauj pieslēgties darba procesam arī no mājām. Darbinieki ar ģimenēm iesaistās arī "4finance fonda Labie Darbi" labdarības aktivitātēs - kopā sniedzam atbalstu, apciemojam Latvijas bērnunamus. Esam patiesi lepni, ka darbinieku un plašākas sabiedrības atbalsts, ko sniedzam, ir atzinīgi novērtēts. Rūpējoties par darbiniekiem, mēs demonstrējam savas vērtības, vienlaikus rādām piemēru arī citiem komersantiem. Apzināmies darbinieku apmierinātības ar darbu un lojalitātes nozīmi organizācijas ilgtspējīgas darbības veicināšanā. Ceram, ka mūsu un vēl 19 citu uzņēmumu piemērs iedvesmos arī citus uzņēmumus kļūt par ģimenēm draudzīgiem komersantiem," uzsver AS 4finance izpilddirektors Toms Jurjevs.

LM ir piešķīrusi 4finance "Ģimenei draudzīga komersanta" statusu, īpaši novērtējot uzņēmuma ģimenei draudzīgu politiku, kuru tas īsteno gan savā komercsabiedrībā, gan plašākas sabiedrības kontekstā. Uzņēmums rūpējas par savu darbinieku labklājību un cenšas nodrošināt tiem pēc iespējas ērtākus darba apstākļus. 4finance darbiniekiem ir nodrošinātas visas sociālās garantijas, uzņēmums gadā par veselīga dzīvesveida veicināšanu darbinieku vidū, sniedz atbalstu bērniem un ģimenēm veltītiem pasākumiem, kā arī labprātīgi iesaistās labdarības pasākumos.

Par AS 4finance

AS "4finance" ir viens no Eiropas lielākajiem un straujāk augošajiem nebanku kredītdevējiem ar vairāk kā 4 miljoniem klientiem 15 pasaules valstīs. Uzņēmums dibināts 2008. gadā un nodarbina aptuveni 1 500 darbiniekus. Galvenais kompānijas birojs atrodas Latvijā, Rīgā. 4finance klientiem kompānijas pakalpojumi pieejami Argentīnā, Armēnijā, ASV, Bulgārijā, Čehijā, Dānijā, Gruzijā, Latvijā, Lietuvā, Meksikā, Polijā, Rumānijā, Somijā, Spānijā un Zviedrijā.

Klientu un sabiedrības interesēs, kā arī atbildīgas nebanku kreditēšanas prakses veicināšanai, 4finance Latvijā izveidojis finanšu izglītības platformu www.aiznemiesatbildigi.lv. Platformas mērķis ir nodrošināt apmeklētājus ar iespējami pilnīgu informāciju par nozares darbību un privātpersonu finansēm. Platforma nodrošina individuālu pieeju katram interesentam, palīdz izvērtēt aizdevēju piedāvājumus, sniedz iespēju lasīt regulārus, ar nozari saistītus jaunumus un nozares ekspertu viedokļus.